Непроста перемога Динамо. Кияни завдяки голам Циганкова і Вербича долають Люцерн. ВІДЕО

Черговим суперником київського Динамо у рамках підготовки до кваліфікації Ліги чемпіонів став швейцарський Люцерн.

Після матчу з Янг Бойз (0:0) Мірча Луческу зробив лише одну зміну. Замість Олександра Караваєва, який минулий поєдинок грав на позиції лівого захисника, у стартовому складі на Люцерн вийшов Владислав Дубінчак.

Із перших хвилин зустрічі динамівці взяли м’яч під контроль і почали будувати власні атаки. Підопічні Мірчі Луческу намагалися грати гостро і через розрізні передачі.

Це принесло свій результат уже на 15-й хвилині. Циганков розрізним пасом вивів віч-на-віч із голкіпером Люцерна Мюллером Бєсєдіна, нападник Динамо прокинув воротаря і той був змушений фолити. Арбітр одразу вказав на позначку. Виконувати одинадцятиметровий взявся Циганков. Лідер київського клубу впевнено переграв Мюллера, розвівши голкіпера і м’яч по різних кутах – 0:1.

У середині першого тайму динамівці подвоїли перевагу. Попов виграв повітря у центрі поля і сильно вибив головою уперед. Буяльський витягнув на себе центрального захисника Люцерна і пропустив м’яч далі на Вербича, який опинився сам-на-сам із голкіпером. Словенець спокійно прийняв м’яч і відправив його у кут воріт – 0:2.

Єдиний небезпечний момент швейцарці створили на 37-й хвилині. Абубакар на лівому фланзі прибрав Забарного і прострілив до штрафного майданчика на Ардаїса. Той прикрив м'яч корпусом, підлаштував собі під ліву і з меж воротарської зони завдав потужного удару. Але тут уже свою чудову реакцію проявив Бущан, який парирував постріл.

Другий тайм для Динамо розпочався кардинально інакше.

По перерві Люцерн створив три небезпечні нагоди. І якщо в першому моменті гравець швейцарців пробив вище воріт, то в наступних двох випадках Бущану довелося рятувати Динамо від пропущеного м'яча.

Але втримати свої ворота сухими Динамо так і не змогло. Нещерет, який з'явився на полі походу другого тайму, дуже невдало вибив м'яч і влучив просто у суперника. Цю обрізку голкіпера киян господарі використали сповна і Еміні відправив м’яч у сітку воріт Динамо – 1:2. Сталося це на 81-й хвилині зустрічі.

А ще за декілька хвилин Люцерн узагалі міг зрівнювати рахунок. Соргіч поблизу воріт Динамо обікрав Сироту, який теж вийшов на заміну, і вийшов на побачення з Нещеретом. На щастя для киян, нападник швейцарців не влучив у площину воріт.

Натомість, динамівці у другому таймі майже не створили небезпеки біля воріт швейцарської команди. Тож, непроста перемога Динамо з рахунком 2:1 у матчі з Люцерном.

Наступним суперником команди Мірчі Луческу стане Ліон, з яким українська команда гратиме у Франції 12-го липня.