Неприємна сенсація. СПАЛ обігрує Аталанту з Малиновським

Неочікуваний результат в Італії.

Руслан Малиновський залишився в запасі на матч з аутсайдером Серії А СПАЛом. Команда українця за рівної гри вигравала після першого тайму 1:0 (Ілічич п’яткою замкнув простріл Сапати), але після перерви розпочалися “веселощі”. СПАЛ впродовж 6 хвилин двічі забив (постаралися Петанья і Валоті), що шокувало вболівальників команди Гасперіні– 1:2.

Малиновський вийшов на поле за рахунку 1:1 старався максимально загострювати гру своїми передачами вперед. Дивом не забили Сапата і Пашалич, непогану нагоду втратив Де Рон, а на останніх хвилинах голкіпер гостей Беріша врятував після удару того ж Сапати.

Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Аталанта сенсаційно поступилася останній команді Серії А, яка після цієї перемоги наблизилася до рятівного 17 місця, де розташувалося Лечче Євгена Шахова. Малиновський і партнери втратили шанс піднятися в ТОП-4 чемпіонату Італії після 20 турів.