Нещасний випадок. Автогол і помилка арбітра крадуть в України Чемпіонат світу. ВІДЕО

Нефарт і слабкий арбітраж зіпсували головний матч року.

У матчі зі збірною Уельсу Олександр Петраков довірився перевіреним бійцям, які здобували результут у поєдинку з Шотландією.

Збірна України цікавіше розпочала матч і вже на 3 хвилині забила м'яч у ворота суперника. Проте Антоніо Матео Лаос не зарахував гол Зінченка через те, що український півзахисник завдав удару без свистка, що забороняється, якщо арбітр показав в епізоді жовту картку (Джеймс за свій фол отримав покарання).

За ігрової переваги гостей гравцям збірної Уельсу пощастило. Подачу Бейла зі штрафного у власні ворота видовищно переправив... Андрій Ярмоленко – 1:0.

Капітан збірної України міг виправити власну помилку ще до перерви, але втрутився все той же Матео Лаос. Іспанський рефері став головним "героєм" першої половини зустрічі, вкравши у команди Петракова чистий пенальті. Аллен у власному штрафному майданчику вдарив українця по ногах, але навіть з VAR арбітри проігнорували очевидне порушення.

Після перерви валлійці могли одразу подвоїти свою перевагу в рахунку.

На 49 хвилині Мур після швидкої контратаки викотив під удар Ремзі, який із меж штрафного майданчика Бущана пробив повз дальній кут воріт українців.

За 5 хвилин мав зрівнювати рахунок Роман Яремчук. Форвард збірної України опинився першим на добиванні після удару Циганкова і сейву Хеннессі. Але підлаштуватися під м'яч не зумів – удар повз ворота.

Господарі сіли в захист, закцентувавши увагу на обороні та контратаках. Саме на контргрі збірна Уельсу могла забити вдруге. Спочатку Джонсон пробив у стійку, а в наступній атаці Бущан потягнув удар Бейла, який пробивав з близької відстані – сейв.

Олександр Петраков кинув Мудрика та Довбика рятувати гру і саме останній міг забити на 84 хвилині. Форвард СК Дніпро-1 пробив головою після подачі Миколенка з флангу. Хеннессі врятував свою команду.

До кінця зустрічі валлійці тягнули час, падали і билися за омріяний результат. Збірна України так і не змогла пробити надійного цього вечора Хеннессі, а свисток скандального Антоніо Матео Лаоса українські вболівальники запам'ятають надовго. Уельс їде на чемпіонат світу уперше за останні 64 роки.