Нещасливий Лампард і вирішальний VAR. МЮ знову розібрався із Челсі

Матч із класичної ТОП-4 АПЛ відбувся на Стемфорд Брідж. Челсі Френка Лампарда приймав Манчестер Юнайтед. Обидві команди не надто тішать вболівальників останнім часом, але критичнішою була турнірна ситуація для команди Сульшера.

Гра дуже стрімко розпочалась для Челсі. І якщо дальні, хоч і не точні, удари Джеймса і Вілліана – це позитив, то травма Канте на 10-й хвилині матчу тільки додала проблем Лампарду. Справа в тому, що через пошкодження у цьому матчі і так не могли зіграти Абрахам і Хадсон-Одої. Челсі виглядав впевненіше у роботі із м’ячем та демонстрував більше руху на чужій половині поля. Супершанс забити із 9 метрів втратив Батчуаї і пробив повз ворота.

Втім, і гравці МЮ час від часу наважувались на дальні удари. В середині тайму гості ненадовго взялись до справи та декілька разів дійшли до штрафного майданчика, однак спроби удару були заблоковані. Суперечливий епізод стався на межі штрафного майданчика МЮ. Вілліан прокинув м’яч повз Фернандеша, португалець виставив ногу і суперник впав. Але падіння вінгера Челсі було занадто театральним і арбітр на нього не повівся. А ось у компенсований час несподівано стався гол. Ван-Бісака подав із правого флангу, а Марсьяль випередив Крістенсена і пробив у кут.

Варто зауважити, що за хвилину до цього захисник Челсі у боротьбі із суперником розбив ніс і, можливо, не вів боротьбу на повну силу в моменті із Марсьялем. І так само додамо, що цей удар француза став перший у площину воріт на дві команди.

По перерві Френк Лампард зробив другу вимушену заміну. Крістенсен так і не зміг продовжити гру, після проблем із носом. Лондонці продовжили транжирити моменти. Педро із меж штрафного майданчика примудрився пробити повз ворота. Вже із наступного епізоду Челсі забив, але в момент подачі з кутового Аспілікуета штовхав у спину опонента, тому гол Зума було скасовано.

На 64-й хвилині Фернандеш міг подвоїти перевагу МЮ. Португалець завдав прямого удару зі стандарту на куті штрафного майданчика. Від пропущеного голу Челсі врятувала стійка. Не забив новачок – забив капітан. Гарі Магуайр випередив Рюдігера і замкнув подачу Бруну Фернандеша із кутового – 2:0. Лампард, в спробі врятувати матч, випустив Жиру замість Батчуаї. Однак за мить від голу був Ковачич. Хорват вривався у штрафний майданчик і вже замахнувся для удару та в останній момент Байї вибив м’яч на кутовий.

Та ніхто не зміг врятувати ворота МЮ після подачі Маунта і потужного удару головою Жиру. АЛЕ…після перегляду VAR, арбітр розгледів невеличкий офсайд у француза і знову скасував гол Челсі. Частковий прояв справедливості відбувся під час штрафного удару від лондонців. Маунт пробив практично із такої ж позиції, що і Фернандеш у першому таймі і м’яч так само влучив у стійку. Остаточно поставити крапку в матчі міг Ігало, але із близької відстані не переграв Кабальєро.

Цей шанс став останнім в матчі для обох команд, 2:0 МЮ втретє у цьому сезоні перемагає Челсі.