Нестримний! Нападник збірної України забиває у другому матчі поспіль. ВІДЕО

Форвард продовжує набирати форму

У 17-му турі турецької Суперліги Коньяспор Артема Кравця вдома переміг Галатасарай з рахунком 4:3. У цій зустрічі український нападник вийшов на поле на заміну на 58-й хвилині, а вже наприкінці поєдинку відзначився голом. Сталося це вже у доданий до другого тайму час. Господарі розігнали атаку і Шенгелія виконав подачу до штрафного майданчика на Кравця, якого загубили захисники Галатасарая. Екснападник Динамо першим дотиком прийняв м’яч, а другим відправив його у кут воріт – 4:2.

Як виявилося, гол українця став переможним у цьому матчі, адже під завісу поєдинку гості зуміли забити третій м’яч.

Для Кравця це вже 7 гол нинішнього сезону за Коньяспор. Нагадаємо, у попередньому поєдинку з Хатайспором 31-річний форвард теж забив один м’яч, однак тоді його команда поступилася з рахунком 1:2.

Також український нападник відзначався у матчах з БешикташемМалатьяспоромБашакшехіром та Фенербахче.

Читайте також: Шевченко на зміну Лампарду? В Англії відреагували на новину щодо подальшої долі наставника Челсі та Просто ТОП! Миколенко розповів про настрій в Динамо Луческу і чемпіонат, де хотів би ще пограти