Ні поваги, ні совісті! Поведінка Ібрагімовича шокувала всіх

У матчі МЛС між ЛА Гелексі та Реал Солт Лейк Сіті Златан Ібрагімович відзначився черговим голом, який в підсумку і приніс перемогу його команді – 2:1.

Але захисника Реал Солт Лейк Сіті Недума Онуоху обурила не так поразка своєї команди, як шалена неповага з боку Златана Ібрагімовича. Між футболістами стався конфлікт на полі, який вони не зуміли залагодити й за його межами. Приводом для цього стали два епізоди. Перший стався на 60 хвилині, коли шведський нападник отримав жовту картку за грубу гру проти захисника Реал Солт Лейк Сіті. Ібрагімович смикнув Онуоху за шию, а той із півобертом повалився на газон. Потім почалися агресивні балачки, але арбітр швидко заспокоїв гравців обох команд.

Другий епізод стався на 78 хвилині, коли Златан забив м’яч у ворота суперника, зробивши рахунок 2:1 на користь ЛА Гелексі. Швед демонстративно святкував свій гол мало не перед носом у Недума Онуоху і щось кричав йому. Той вирішив промовчати. Трохи нагадує нещодавній монолог Бойка, присвячений Мораєсу, в Класичному, чи не так?

Проте після матчу Онуоху мовчати не став. За його словами, Ібрагімович вибачився перед ним в роздягальні після матчу. Але він не збирався приймати його вибачення:

Для нього це просто шоу! Багато хто боїться його, але він простий смертний, як і всі ми. По-перше, він занадто високої думки про себе. Коли він порушив правила проти мене, я подумав, у що грає цей хлопець?

BBC Sport вдалося розпитати Недума Онуоху, що сказав йому Златан на полі:

Після фолу він сказав мені: Я збираюся завдати тобі болю. У мене достатньо часу для цього. А після гола він погрожував: Не жартуй зі мною!

Getty Images

Недума Онуоху зізнався:

Я не думаю, що він – хороший хлопець! Я не потисну йому руку. Він зовсім не поважає суперника. Навіть коли я грав проти Кріштіану Роналду, він тоді ще був молодшим, я відчував, що він дещо агресивний, але це через бажання перемогти. Роналду поважає суперника. Дуже прикро, що Златан, якого вважають обличчям МЛС, так поводиться.

Сам Златан Ібрагімович поки що ситуацію не коментував.