Нічия із присмаком поразки. Гол Сироти не допоміг Україні U-21 впоратися з Північною Македонією. ВІДЕО

Перед українцями стояло завдання — обіграти Північну Македонію, щоб обійти Францію у турнірній таблиці (хоча б на декілька годин).

Руслан Ротань випустив максимально бойовий склад.

У першому таймі українці повністю домінували на полі. Підопічні Ротаня провели чимало атак. Згадати можна класний удар Мудрика зі штрафного та його постріл. Півзахисник Шахтаря метрів з 25-ти запустив м'яч, але пробив поруч зі стійкою. Також Михайло пробив у поперечку в одному з епізодів.

Мудрик був одним із найактивніших на полі: часто непогано комбінував із Вівчаренком на лівому фланзі, виконав декілька розумних передач та забігань. А ще, став автором асисту. На 43-й хвилині він виконав навіс із кутового, який чітко замкнув Сирота — 0:1.

Північна Македонія абсолютно нічого не створила у першому таймі — нуль ударів. Натомість, македонці відзначилися неабиякою грубістю. За 45 хвилин суддя показав їм 3 жовті картки, хоча мало бути набагато більше.

У другому таймі македонці значно активізувалися: увімкнули швидкість та пресинг. І це дало результат. Все почалося з того, що Сирота віддав невдалу поперечну передачу на Батагова біля власного штрафного майданчика. Нападник господарів Гроздановскі перехопив м'яч і вразив ворота Трубіна — 1:1.

У другому таймі було помітно, що українці підсіли фізично. Часто втрачали м'яч, залишали супернику багато вільних зон, не встигали повертатися. Македонці все частіше організовували небезпечні атаки.

Руслан Ротань намагався вплинути на результат замінами, але це плодів не рпинесло. Нічийний рахунок зберігся до фінального свистка — 1:1.

Молодіжна збірна України наздогнала Францію у турнірній таблиці, але у французів ще є гра в запасі.