Нічия, якої вистачило. Олександрія стала бронзовою у Маріуполі

Олександрія завітала до Маріуполя на поєдинок 30-го туру Української Прем’єр-Ліги.

Перед цим матчем в команді Шарана були величезні кадрові проблеми як у півзахисті, так і в обороні.

Саме через помилку в захисті Олександрія отримала пенальті у свої ворота на початку першого тайму. Футболіст Маріуполя виконав пас на Фоміна у штрафний майданчик, нападник азовців вдало підставився, а Микицей поставив підніжку Руслану. Арбітр Євген Арановський без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку. Пробивати взявся Зубков, але зробив це дуже невдало: удар був не сильним та й Паньків не став гадати. Маріуполь не забиває другий поспіль пенальті. Тиждень тому Фомін не забив у ворота Львова.

Азовці виглядали активніше в атаці і отримали за це нагороду на 29-й хвилині. Після подачі з лівого флангу Паньків вибивав м’яч кулаком, але вийшла скидка у центр на лінію штрафного майданчика. Піхальонок дуже класно спіймав цей вільний м’яч на ногу. Удар у півзахисника вийшов сильним і влучним. М’яч влетів у правий верхній кут воріт Паньківа — 1:0.

⚓🏟️⚽ Мариуполь – Александрия. Браво, @pikhalonok10!!!! 👍🔝💪⚽#ФКМариуполь #УПЛ #мариупольфутбол #мариуполь #MariupolFC #UPL #МойгородМоякоманда #mycitymyteam

Опубліковано FC Mariupol Середа, 22 травня 2019 р.

Олександрійцям міг зробити подарунок Худжамов, який дуже невдало вкинув м’яч рукою на партнера по команді. Вийшло прямо на ногу Банаді, який одразу ж пробив по воротах. М’яч тільки чиркнув поперечку.

Олександрійці не тільки відігралися на 45-й хвилині, а й отримали кількісну перевагу у матчі. Сітало у штрафному майданчику Маріуполя залишив ні з чим Яворського та Горбунова. Нападник вирвався сам на сам із Худжамовим, але Яворський смикнув футболіста Олександрії за руку, ще й врізавши ззаду по ногах. Результат — пенальті та червона картка для Яворського (дуже жорстке покарання). Запорожан з позначки сильно пробив у правий верхній від Худжамова кут — 1:1.

У другому таймі олександрійці почали грати впевненіше та більше контролювати м’яч. Декілька разів добре пробивав Лучкевич із дальньої відстані, але рятував Худжамов. Микицей міг забити головою після подачі з кутового, але пробив над поперечкою.

Не можна сказати, що Маріуполь увесь час відсижувався в обороні. Підопічні Бабича володіли м’ячем на чужій половині, але до акцентованих ударів по воротах справа не доходила.

Хороший момент мав Пономар, коли наприкінці тайму пробивав з меж штрафного майданчика. М’яч просвистів над поперечкою.

Поєдинок так і завершився нічиєю 1:1. Олександрія достроково зайняла третє місце в турнірній таблиці УПЛ. Олександрійці вперше у своїй історії вибороли бронзові медалі чемпіонату України. Маріуполю залишається розігрувати із Зорею 4-те та 5-те місця, які дають право на кваліфікацію Ліги Європи.