Ніякого нацизму. Асоціація футболістів і ФФУ стали на захист Романа Зозулі

Роман Зозуля знову став жертвою тиску лівих сил в Іспанії. Лідер іспанської партії лівих Podemos Пабло Іглесіас в одному з інтерв’ю звинуватив українця у неонацизмі. Більше того, політик підтримав вболівальників Райо Вальєкано, які свого часу стали на заваді трансферу Зозулі до їхнього клубу саме через аналогічні звинувачення.

У Альбасете одразу відреагували на закиди Іглесіаса та запевнили, що повністю підтримують Романа Зозулі і готові надати українцю юридичну допомогу. На захист Зозулі стала асоціація футболістів Іспанії. На офіційному сайті організації було опубліковано звернення, в якому було засуджено вислови іспанського політики на адресу Романа Зозулі.

Асоціація іспанських футболістів (AFE) хоче відреагувати на заяви Пабло Іглесіаса, генерального секретаря Podemos:

1. AFE хоче показати свою повну підтримку гравецю Альбасете Роману Зозулі.

2. Ми хочемо продемонструвати найсильніші засудження деяких проявів, які ми вважаємо неприпустимими у правовому суспільстві.

3. Наша асоціація знаходиться в розпорядженні Романа Зозулі. Ми готові допомогти усім, що потрібно для захисту прав. Ви можете спокійно займатися футболом, не переживаючи про інше.

Висловив слова підтримки Роману Зозулі і президент ФФУ Андрій Павелко.

Крайне возмущён, что патриот и искренне любящий Украину Роман Зозуля вновь стал мишенью для нападок со стороны левых…

Опубліковано Андрієм Павелком Четвер, 11 квітня 2019 р.

Керівник Федерації футболу підкреслив, що український нападник вже вкотре став мішенню спекулятивних заяв іспанських лівих сил. Також Павелко наголосив на тому, що і ФФУ готова надати Зозулі усю можливу юридичну підтримку. А від Федерації футболу України буде направлено лист в УЄФА та до іспанської федерації із вимогою дати оцінку словам іспанського політика на адресу Романа Зозулі.

Агент футболіста вже повідомив, що Роман Зозуля має намір подати до суду на іспанського політика Пабло Іглесіаса.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також