Що Шовковський змінив у Динамо після Луческу? Гравці розповіли деталі

Новий наставник Динамо Олександр Шовковський вніс певні корективи у роботу команди, коли очолив клуб після відставки Мірчі Луческу.

Півзахисник киян Олександр Андрієвський та центральний оборонець Максим Дячук в інтерв'ю YouTube-каналу ВДИНАМО розповіли про зміни, які привніс Шовковський у тренувальний процес.

Олександр Шовковський ДинамоФото: Динамо Київ

Зараз головний тренер вимагає більше уваги на прийом м'яча, на такі якісь моменти, бо багато браку в прийомі, передачі і він на такі дрібниці звертає увагу. Це перше, що я помітив, – розповів Олександр Андрієвський.

Олександр Андрієвський Динамо КиївФото: Динамо КиївМаксим Дячук відзначив, що наставник біло-синіх робить більше акцент саме на гру в обороні:

Не можу сказати, що зараз щось змінилося кардинально. Неможливо одразу все змінити, будемо йти поступово до того, що від нас вимагає тренер. Щодо тренувального процесу, то є якісь нові вправи, нові завдання, які ми намагаємося виконувати. Більше наголос іде на оборону, адже ми знаємо, що багато пропустили. Намагаємося зараз відпрацьовувати якісь оборонні моменти.

Також, як розповіли гравці, з приходом Шовковського в роздягальню Динамо повернулася музика, бо до цього Мірча Луческу забороняв це. Максимально, що дозволяв румунський фахівець це слухати музику в навушниках.

Читайте також: Спробують підписати Довбика уже взимку?! ТОПклубу потрібен український нападник

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також