Новорічні втрати Зорі

З 1 січня офіційно відкрито трансферне вікно. А це означає, що клуби мають можливість підсилитись у разі потреби. Схоже саме подібні проблеми буде відчувати на собі менеджмент Зорі, оскільки клуб залишили одразу 5 гравців!

У Калітвінцева та Гречишкіна завершились строки орендного договору і вони повернулись до Динамо та Шахтаря відповідно. А от постійні контракти закінчились у Шевченка, Сухоцького та Пилявського. Якщо взяти до увагу гру луганської Зорі в цьому сезоні по персоналіях, то втрата Сухоцького та Гречишкіна це справжній удар по амбіціях команди.

  1. Артем Сухоцький 

Артем став важливою частиною команди після переходу з Олександрії у 2016 році. Чого тільки вартує звання одного з кращих гравців туру в Лізі Європи.

Пишаємося!🇺🇦️Сухоцький та 18-річний (!!!) Лунін – в символічній збірній 2 туру ЛЄ за версією УЄФА😍Заслужили?🤔

Опубліковано FootballHub 29 вересня 2017 р.

Загалом за луганців Сухоцький зіграв 53 матчі забив 1 гол та віддав 1 гольову передачу. Універсал, який закривав проблемну позицію лівого захисника. Досить серйозна втрата для оборони та команди в цілому.

2. Дмитро Гречишкін

Гравець Шахтаря, який в 2015 році був арендований Зорею встиг відіграти 76 матчів та забити 6 голів. Цей опорник по-справжньому допомогав команді (коли треба – грав центрального захисника) та став невід’ємною частиною колективу.

3.  Олексій Шевченко

 

Олексій Шевченко в нинішньому сезоні втратив місце в основному складі чорно-білих, зігравши лише в трьох поєдинках. Переконлива гра Андрія Луніна майже не залишає шансів його партнеру по команді. Всього ж після переходу з Динамо-2 в 2016 році Олексій зіграв 36 матчів

4. Андрій Пилявський

Взимку Зоря запросила Андрія Пилявського, але повернення (раніше в 2014-2015 рр. вже грав за луганців) не вдалося. У підсумку футболіст покинув клуб.

В активі Андрія Пилявського 7 ігор у весняній частині чемпіонату України 2016/17. У нинішньому сезоні на поле він не виходив, оскільки ще влітку отримав пошкодження меніска, а в жовтні переніс операцію після повторної травми.

5. Владислав Калитвинцев

На жаль, гравцю розкритись в повній мірі заважали травми. Він отримав травму коліна на початку вересня, яка й досі не дає йому повернутись до футболу. Загалом за Зорю він зіграв 15 матчів, забив 2 голи та віддав 1 гольову передачу.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також