Облом! Якщо суд скасує дискваліфікацію росіян, то вони все одно не зіграють

Треба боротися, щоби все одно програти.

Російський спортивний коментатор-пропагандист Дмитро Губєрнієв у інтерв'ю запорєбріковому ЗМІ розповів про потребу і марність апеляцій російських клубів до Лозанни:

Звичайно, є сенс оскаржити рішення УЄФА в CAS. Клуби РПЛ правильно вчиняють у цій ситуації. Якщо ми сидітимемо, склавши лапки, це буде неправильно. Тому потрібно до кінця використовувати різноманітні методи боротьби. Хоча я особисто не впевнений, що щось вийде, а навіть якщо вийде — наші літаки до Європи летіти не можуть. Але в будь-якому разі, юридичні та дипломатичні шляхи вирішення проблем так чи інакше потрібно використати максимально.

Представник країни-окупанта розуміє, що навіть у разі фантастичного успіху в Лозанні російські клуби не зможуть брати участь у турнірах під егідою УЄФА через неможливість авіаперельотів. Майже всі країни ЄС закрили для російських літаків небо. Якщо якийсь літак і сяде в Європі, то найімовірніше більше не злетить через санкції від Airbus і Boeing (наразі росіяни можуть літати лише до Туреччини, яка не закрила небо для країни агресора).

Читайте також: Ще й це! Футболіст-злочинець, який ховається на росії, отримав ще одну проблему

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також