Оболонь-Бровар. Чому вони претенденти на Прем’єр-Лігу?

Автор Олександр Мельниченко

Оболонь-Бровар йде до своєї мети. Впевнено вітаючись із сильними командами. І так само не забуваючи про суперників слабших. Вони – єдині, хто ще не програвав у Першій Лізі. А минуло вже 9 турів.

Сергій Ковалець, головний тренер Оболоні-Бровар

Це цікаво, цікаво для тренерів, для гравців, є інтрига, зрозуміло, що це тільки початок. Дуже щільність велика, хороших багато команд, команд 8 готуються до Прем’єр-Ліги.

Минулого сезону команда не змогла піти на підвищення. Вибуховість та нестабільність завадили результату. Пивовари посіли шосте місце. Але в новому сезоні – нові завдання.

Олександр Слободян, президент Оболоні-Бровар

Ми поставили завдання бути в призерах. Минулого року 6 місце, не нижче шостого. А цього року бути в призерах.

Рінар Валєєв, півзахисник Оболоні-Бровар

Задачі наші бути у верхній частині турнірної таблиці. Я не кажу за перше місце. Але бути якомога вище. Брати максимально очок. Потім уже будемо їх рахувати.

Гра Оболоні-Бровар отримала додаткове повітря в плані результативності. Тому поки доводиться рахувати забиті м’ячі. Деякі – по-справжньому топові. У матчі 4 туру з Минаєм їх було декілька. Погляньте, як класно Улянченко пробив з ходу після відскоку від захисника. В моменті з голом Бровченка все вирішив класний обвідний удар лівою. А гра з Миколаєвом показала, що таке індивідуальна спритність деяких гравців. І на що вони можуть претендувати по ходу сезону.

Олександр Гуськов, півзахисник Оболоні-Бровар

Та я задоволений, на сьомому небі. Давно не забивав. Уже не знаю, скільки….. рік минув. В офіційних іграх. Дуже задоволений. Думаю на цьому не зупинятися.
O1mzKbbMbNA

Костянтин Коваленко, захисник Оболоні-Бровар

Треба перемагати в іграх. Це абстрактна ціль – Премєр-Ліга, а от конкретні цілі – це кожен матч, а ще конкретніше – це кожен епізод. Це практична ціль. А абстрактні цілі, як їх можна вирішити?

 

Суперникам не зубах забити пивоварам. Гра з Чорноморцем стала четвертою поспіль в Першій лізі, коли команда не пропустила. До того, у п’яти турах в їхні ворота залетіло аж 9 м’ячів. Але чи зможе Оболонь-Бровар грати так постійно?

Олександр Слободян, президент Оболоні-Бровар

Ще рано говорити про клас, а взагалі я думаю в спорті фарту багато і цього разу він посміхнувся нам.

Посміхатись зарано, бо після таких рівномірних результатів можна легко піддатися помилкам. Адже вболівальники, хоч і малочисленні, приходять за емоціями та хорошим настроєм. Головне після такого футболу – вчасно зрозуміти, коли переписати план на гру.

Читайте також: Скандалище в УПЛ. Коли тренер працює незаконно

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також