Очна битва ексдинамівців у Туреччині. Українець перемагає легіонерів. ВІДЕО

У турецькій Суперлізі Кайсеріспор Артема Кравця приймав Бешикташ Домагоя Віди та Джермейна Ленса.

Усі три ексдинамівці вийшли в основі. І усі м’ячі у грі були забиті по перерві. Обрізка біля власного штрафного коштувала Бешикташу першого гола – Асан скористався подарунком центрального оборонця. Щоправда, Віда перебував далеко від епізоду і втрутитися просто не встиг – 1:0 на 51-ій хвилині.

Натомість хорват організував результативну атаку Чорних Орлів на 74-ій хвилині. Його пас на Боатенга продовжився прострілом ганця і результативним ударом канадця Хатчінсона – 1:1.

Але це був локальний успіх гостей. Кайсеріспор дуже потужно провів відрізок з 83 по 86 хвилини. Спершу Асан крутим ударом зі штрафного вивів господарів уперед.

А як Бешикташ побіг відіграватися, Артем Кравець провів контрольний у голову – 3:1. Українець зразково завершив контрвипад господарів: вискочив сам на сам практично з центрального кола і холоднокровно свою нагоду реалізував – пробив з підкруткою під дальню стійку.

Для Кравця, що мріє про Євро, це шостий м’яч сезону у чемпіонаті. А його команда із зони вильоту Суперліги сенсаційно знищує п’яту – претендента на єврокубки, між іншим. І на разі залишає неприємні сходинки, розмістившись на 14 місці.