Одесити шокують гірників! Чорноморець сенсаційно відбирає очки в Шахтаря. ВІДЕО

Головна сенсація 19-го туру УПЛ! Шахтар втратив очки у поєдинку з Чорноморцем.

Матч завершився з рахунком 2:2, а усі м'ячі команди забили ще в першому тайму. Уже на 21-й секунді зустрічі підопічні Йовічевича повели у рахунку. Після передачі від Бондаренка Криськів з кута штрафного майданчика пробив у дальній кут воріт Непогодова – 0:1. Чорноморець відігрався уже на 7-й хвилині з пенальті. Путря з позначки прошив Трубіна – 1:1.

На 19-й хвилині гірники знову повернули собі перевагу і своїм дебютним голом відзначився Гочолейшвілі. Грузин накрутив Брагару і з правої (за допомогою рикошета) відправвив м'яч у сітку воріт – 1:2.

Наприкінці першого тайму підопічні Григорчука зрівняли рахунок. Після подачі з кутового Демченко скинув головою на Салюка, якого не втримав Бондар, і захисник Чорноморця з меж воротарської зони переграв Трубіна – 2:2.

У другому таймі Шахтарю не вдалося вирвати перемогу. Таким чином, після цього матчу гірники набирають 43 очки і лише на один бал від них відстає Дніпро-1, який у своєму поєдинку переміг Металіт 1925 з рахунком 3:0. У Чорноморця 19 пунктів і наразі вони займають 11-ту сходинку.