Один гол кращий за інший! Ексгравці збірної України забили в матчі за кордоном. ВІДЕО

Два колишні гравці Динамо та збірної України відзначилися по голу в матчі за кордоном.

Артем Бєсєдін і Євген Макаренко, які виступають за Ордабаси, забили у поєдинку 10-го туру чемпіонату Казахстану з Жетису.

Спочатку, на 21-й хвилині, у воротах суперника "розписався" Бєсєдін. Нападник отримав м'яч поблизу штрафного майданчика Жетису і другим дотиком пробив – голкіпер не зумів парирувати. Так рахунок став 1:0 у зустрічі.

А потім, на 32-й хвилині, ефектним голом відзначився Макаренко. Після подачі з кутового півзахисник виграв повітря у воротарському майданчику і головою пробив у дальній кут – м'яч від стійки залетів у сітку. Так рахунок став 2:1 на користь Ордабаси.

Для Бєсєдіна це вже другий гол поточного сезону за Ордабаси, а для Макаренка  перший (у Казахстані сезон проходить за схемою весна-осінь).