Один гол усе вирішив! Зоря здобуває вольову перемогу над Чорноморцем. ВІДЕО

У неділю, 14 квітня, в рамках 24-го туру УПЛ Зоря на своєму полі приймала Чорноморець.

З перших хвилин господарі поєдинку взяли ініціативу в свої руки, що допомогло забити швидкий м’яч. Горбач скориставшись навісною передачею з правого флангу від Бутка переправив м’яч у сітку воріт – 1:0!

Такий хід подій не влаштував Чорноморець і підопічні Григорчука пішли вперед. Свої шанси зрівняти рахунок мали Авагімян, Єрмаков та Шторгін, але і воротар і захист луганчан надійно грали в усіх епізодах та моментально реагували на небезпеку біля своїх володінь.

Тож, на перерву команди пішли з мінімальною перевагою Зорі.

Другий тайм розпочався так само динамічно, як і перший. Горбач мав робити дубль, коли пробивав з лінії штрафного майданчика, проте м'яч пролетів над поперечиною. Через декілька хвилин нападник створив ще один момент, але на цей раз йому не вдалося обіграти захисників Чорноморця.

На останніх хвилинах луганчани могли спокійно подвоювати перевагу, але знову підвела реалізація – Рейс вибіг в контратаку, завдав удар, але легіонеру не вистачило точності.

В цілому, Зоря більше контролювала м'яч і в поточному результаті здобула мінімальну перемогу 1:0.