Офіційна позиція FootballHub щодо заяви Tribuna.com про порушення авторського права в YouTube

У відповідь на заяву Tribuna.com, повідомляємо наступне.

Дійсно, 24 серпня було надіслано 7 страйків на відео YouTube-каналу видання Tribuna.com, де використовувався контент digital-проєктів 1+1 media. Нагадуємо, що, згідно з правилами YouTube, використання авторського контенту в створенні інших відео дозволено лише за попередніх домовленостей з правовласниками. Такої домовленості чи бодай діалогу щодо використання наших матеріалів на законних засадах не було.

Будь-яке копіювання, трансляція чи поширення контенту без такого дозволу є незаконним. До того ж, принцип fair use, на який посилається Tribuna.com, не можна застосувати до каналів з монетизацією, зокрема до відео, які містять рекламну інтеграцію.

Яскравий приклад такого "добросовісного використання" авторського контенту, як називають це Tribuna.com, зафіксовано в одному із випусків про благодійний матч "Евертон" – "Динамо" Київ, права на трансляцію якого були в 1+1 media. Окремі фрагменти, використані в матеріалі Tribuna.com, були пришвидшені, окремі - віддзеркалені. Це свідчить про намагання зробити все можливе, аби система Content ID в YouTube не розпізнала авторський контент та, відповідно, не заблокувала відео.

У свою чергу, швидка реакція на надіслані страйки та миттєве закриття усіх відео на зазначеному YouTube-каналі навряд свідчать про добросовісне ставлення до авторського контенту. Проте ми не бажаємо коментувати ситуацію через призму здогадок та конспірологічних теорій, на відміну від Tribuna.com.

Що стосується скарги УПЛ на одну з наших YouTube-трансляцій, про яку зазначає Tribuna.com, то, нагадуємо, що згадана трансляція відбувалась у легальний спосіб, адже 1+1 media має всі необхідні права на показ контенту. У свою чергу, ми подали зустрічну апеляцію, надавши всі необхідні юридичні документи. За правилами YouTube, вона буде розглянута протягом 14 днів.

Всі інші питання, що стосуються "маніпулятивного висвітлення новин" чи "пропагандистського стилю", про які йде мова в заяві, не вважаємо за потрібне коментувати, оскільки у світлі останніх подій та справедливих страйків, які були відправлені YouTube-каналу Tribuna.com, це видається нічим іншим, як намаганням "притягнути ситуацію за вуха" та створити ажіотаж там, де його бути не може.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також