Офіційний орган заявляє про мастурбацію

Автор: Нікіта Дмитрулін

Матч Десна-Арсенал – номінант на скандал року. Команда з Чернігова перемагала 2:0, але у другому таймі Арсенал зламав хід поєдинку і забив 3 м’ячі поспіль.

І саме про третій гол канонірів, який забив Максим Фещук, говорять найбільше. Точніше, про його святкування, яке спричинило скандал. Дивіться – відео у сюжеті ПРОФУТБОЛу

Сам Максим Фещук так прокоментував епізод:

Коли забив гол, і він мені дав вилучення, я запитав: «За шо?». Каже: «За жест». Потім в протоколі написали «неспортивна поведінка». Я не зрозумів, це трактується так, шо я когось хотів принизити. Такого нічого не було. Я переглядав декілька разів.. Нема такого, що я маю вибачатися перед кимось, чи перед уболівальниками Десни. На мою думку це не заслуговувало навіть на жовту картку. А тут червона!

І от рішення КДК. Дещо незвичне! Цитуємо:

86 хв. ЧК винесена правильно гравцю № 20 «Арсеналу, який, коли святкує забитий гол, пробігаючи вздовж бокової лінії, демонструє, повторюючи декілька разів, жест МАСТУРБАЦІЇ.  Це є неспортивною та провокуючою поведінкою, що прирівнюється до агресивної поведінки (зазвичай, в УЄФА за таку поведінку гравець отримує довгу дискваліфікацію).

 

Максим Фещук ексклюзивно для FootballHub прокоментував рішення КДК:

Я повністю не погоджуюсь з цим рішенням.  Я не згоден з червоною карткою. Але рішення вже прийняли, а я сподіваюсь, що клуб буде подавати на апеляцію. Я буду себе захищати. Нехай викликають до КДК, будемо розбиратись. Я не знаю, як цей процес відбувається, але я чекаю на апеляцію.

А кому я міг направити цей «жест мастурбації», кого міг принизити? Це упередження з боку КДК. Вони стали на захист арбітра, який демонструє, що він правий на 100%, що показав червону картку. А я вважаю, що суддя помилився.

Команда мене підтримала, не чув жодного слова, на кшталт  «що ти зробив?».

Кажуть «жест мастурбації»? Нічого такого, лише емоції  та радість від гола. Якщо подивитись повтор з камери, то можна побачити, що було лише святкування зі своїми гравцями, ніяких жестів трибуні, я нічого фанам не показував.

Шо думаєте, вас теж здивував (чи шокував?) черговий літературний «постскриптум» від Комітету Арбітрів?

Скандал. Святкування Фещука. Мастурбація?

Коли Орган заявляє про мастурбацію😳Новий скандал у Першій Лізі України🔥Святкування Фещука – ЩО ЦЕ?

Опубліковано FootballHub 9 квітня 2018 р.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також