Оформив дубль! Ярмоленко запалив за команду Реброва і виграв срібло чемпіонату ОАЕ. ВІДЕО

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко відзначився дублем за Аль-Айн Сергія Реброва у поєдинку з Аль-Батаехом.

Спочатку на 2-й хвилині гравець розкішним ударом з лінії штрафної зони закрутив м'яч у кут воріт.

А вже у другому таймі Ярмоленко забив удруге і цей гол йому подарував воротар суперників. Сантос прострілював до воротарського майданчика, потім рикошет від захисник, після якого м'яч полетів у ближній кут, голкіпер відбив, але не зміг його зафіксувати, і Ярмоленко з метра розстріляв уже порожні ворота. Мабуть, "найважчий" гол в кар'єрі Ярмоленка.

Загалом Аль-Айн переміг із рахунком 5:2. Таким чином, команда Сергія Реброва стала срібним призером цього року в чемпіонаті ОАЕ. На рахунку Ярмоленка 11 голів.