Огляди матчів Ліги чемпіонів. Катастрофа Бенфіки з Трубіним, Баварія б'є Ман Юнайтед, а Беллінгем знову король. ВІДЕО

Невдалим виявився дебют Анатолія Трубіна за Бенфіку в Лізі чемпіонів.

Український голкіпер вже на другій хвилині домашнього матчу із Зальцбургом заробив пенальті у власні ворота. Ексгравець Шахтаря необережно зіграв на виході, вдаривши рукою Павловича і арбітр зустрічі без роздумів призначив пенальті. Одинадцятиметровий взявся виконувати Конате, який запустив м'яч вище воріт португальського гранда.

Господарі відповіли класною комбінацію, яку ударом із меж штрафного майданчика австрійців завершував Жоау Маріу – стійка воріт врятувала гостей.

Здавалося, що зараз португальці захоплять ініціативу, але трапилася халепа. Захисники Бенфіки відверто наварили біля власних воріт, подарувавши супернику ще один пенальті та вилучення захисника орлів Антоніо Сілви. Роко Шимич з одинадцятиметрової позначки Трубіна переграв – 0:1!

Намагався врятувати свою команду Ді Марія. Аргентинець дуже небезпечно пробивав із штрафного та кутового (прямим ударом), але голкіпер Зальцбурга Шлагер свою команду врятував.

На початку другого тайму Зальцбург організував стрімку контратаку, скориставшись помилкою оборони лісабонців. Гості вийшли в чотирьох проти одного Трубіна і легко переграли того: Шимич віддав на порожні ворота Глуху – 0:2.

Майже одразу австрійський колектив міг забити ще, але Трубін врятував після виходу віч-на-віч із Конате.

У меншості господарі намагалися забити, проте цього вечора пробити Шлагера нікому (непогані моменти мали Муса та Невеш) з гравців Бенфіки не вдалося. Португальці сенсаційно поступаються.