Олег Дулуб: Довелося викупити свій контракт у Чорноморця

Новоспечений наставник чемпіона Білорусі БАТЕ Олег Дулуб дав коментар клубному сайту своєї нової команди.

– Які емоції в якості головного тренера БАТЕ? – Фантастичні! По гарячих слідах навіть важко сказати. Напевно, з цими емоціями потрібно ще розбиратися. Розумію, що це призначення – перш за все величезна відповідальність.

– Довго думали над пропозицією з Борисова? – Ні. Принципову згоду дав одразу. Далі почалися технічні моменти. Левова частка всього часу переговорів з керівництвом БАТЕ припала на обговорення складу тренерського штабу. З цього питання дійшли згоди тільки сьогодні.

– Чим привабила пропозиція БАТЕ? – Перш за все – постійною участю в єврокубках. Коли ти можеш порівняти свій рівень з рівнем іноземних тренерів – це особливий драйв.

– Ви вперше будете головним тренером в команді, яка ставить перед собою максимальні завдання … – Для мене це черговий виклик. Який можна порівняти з переїздом з Білорусі в Україну, коли спочатку знав, що буде дуже важко. Особливо на перших порах. Це своєрідна перевірка: чи все ти робиш правильно? І зі свого боку ти ризикуєш свою ділову репутацію.

Екс-наставник одеситів очолив чемпіона Білорусі🇧🇾️Олег Дулуб залишив свій слід в УПЛ завдяки роботі з Карпатами та Чорноморцем👍

Опубліковано FootballHub 6 січня 2018 р.

– Переїзд з Чорноморця в БАТЕ – крок вперед у вашій кар’єрі? – Так. І дуже великий.

– За час роботи в Україні слідкували за борисівським клубом? – Стежив за всім чемпіонатом, без акцентування уваги на БАТЕ. На жаль, на території України наші інтернет-трансляції заблоковані. Тому намагався ловити цвяхові матчі турів по Білорусь 5. Ступінь завантаженості не завжди дозволяла стежити. Але Прессбол читав постійно в електронному вигляді, переглядав сайт того ж Прессбола, football.by. А жовто-синіх уважно відстежував в єврокубках, намагався дивитися всі поєдинки.

– Як розлучилися з Чорноморцем? – Переговори були непростими і тривалими, але в підсумку знайшли компромісне рішення. Правда, мені довелося викупити свій контракт. Але це деталі. В цілому все вирішили цивілізовано.

– Ви ж за час роботи в Україні приїжджали до Білорусі в якості інструктора УЄФА на курсах PRO. – Так, на протязі двох навчальних блоків ділився своїм досвідом і напрацюваннями. Вважаю, що це важлива практика. Якби мені свого часу, коли тільки починав, в такому стислому вигляді дали стільки знань! Адже це досвід п’ятнадцяти років роботи, причому за останні десять років – рівень елітного дивізіону. Відразу їм сказав: хочете – беріть, хочете – не беріть. До речі, серед слухачів був і мій помічник в штабі БАТЕ – Олексій Бага. Чимало спілкувався з ними. Олексій Анатолійович був одним з найактивніших. Видно, що це фахівець, який постійно вбирає в себе нову інформацію.

– Чутки приписують вам конфлікт з Багой-старшим, який трапився ще за часів вашої роботи в “Гомелі” … – Можу вас запевнити: ніякого конфлікту ні в мене, ні у Олега Кубарьова і всього нашого тодішнього тренерського штабу зі штабом Ганчаренко ніколи не було! Вся та історія – всього лише результат емоцій після гри. Напружений матч, складне протистояння … За ними передбачувано пішов емоційний вибух. Ми з Олексієм нормально спілкуємося і не тримаємо ніяких каменів за пазухою. Всі чутки про конфлікт – повна нісенітниця.

– Як буде виглядати ваш тренерський штаб? – У нього, крім уже згаданого Олексія Баги, увійдуть Дмитро Молош, Василь Хомутовський і Олександр Грановський.

– Що бачите своїм першочерговим завданням у БАТЕ? – Як і у всіх командах, головне – створення колективу. Якщо він є, то відразу рушимо далі до визначення моделі гри, яка оптимально підходить для даного набору футболістів.

– Що скажете вболівальникам жовто-синіх? – Дуже хочеться виправдати надії. Завжди говорив: футбол без уболівальників мертвий. Для нашого штабу головним показником стане збільшення кількості глядачів на трибунах. Якщо ми будемо грати правильно, проповідувати той футбол, який їм подобається, вболівальники це оцінять. І ще дуже хочеться, щоб наші шанувальники підтримували нас в будь-якій ситуації. А те, що ми будемо викладатися на 100 відсотків в кожному матчі, можу гарантувати. Ну і, звичайно, вітаю всіх з Новим роком та Різдвом!

Адаптований переклад за матеріалами офіційного сайту БАТЕ

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також