Гендиректор Арсенала: З арбітром Солов’яном не хочуть спілкуватися. Його травлять

Генеральний директор Арсенала Олександр Москаленко став гостем прямого ефіру на FootballHub.

Вашій увазі підбірка найцікавіших тем з розмови.

Зарплата Раванеллі у Арсеналі була 10 тисяч доларів на місяць😲Генеральний директор FC Arsenal Kyiv Олександр Москаленко відверто розповів про зарплати у клубі🔥🔥🔥

Опубліковано FootballHub Пʼятниця, 21 грудня 2018 р.

Відзначимо, що у минулому Олександр Москаленко сам був арбітром.

Про арбітрів:

Коли П’єрлуїджі Колліна працював в Україні, то неможливо було прийти до італійця і розповісти йому, що Москаленко хороший, а Іванов чи Петров – ні.

Я вам скажу відверто, що всім арбітрам на всіх рівнях щось давали, пропонували і озвучували. Раніше цьому не надавали значення. Навіть ті, хто дає, кажуть, що у всьому винні арбітри. На це гидко дивитися.

Перша проблема – ті, хто дають гроші. Друга проблема – ті, хто їх бере. А в нас чомусь всю вину кладуть на других.

Були випадки, коли двоє президентів домовилися грати чесно. А тоді один виходить, а інший каже, та пішов він. Доходить до смішного, але це факт.

Чому я залишив суддівство? Не бачив перспективи. І занадто багато негативу. Зараз все від мене залежить, а коли ти арбітр, то є багато моментів, які від тебе не залежать. Дадуть тобі матчі чи ні, піднімуть у вищу лігу чи ні, ніхто нічого не розуміє, ти говорити не можеш, щось сказав не так зборах і сидиш місяць без ігор, інспектор не каже тобі оцінку. А потім через третіх людей дізнаєшся, що ти не так щось свиснув. Це велике болото.

Баранка про Солов'яна

Я ще ніколи не бачив наскільки крутого поліцейського у футболі ©Голова комітету з етики і чесної гри Франческо Баранка про суддю Олександра Солов'яна 🔥

Опубліковано FootballHub Середа, 12 грудня 2018 р.

Про арбітра Олександра Солов’яна:

Я не можу сказати хороший він чи поганий арбітр. Мені для цього треба подивитися його матч.

Це правда, що зараз у суддівському корпусі його почали сильно травити через усю цю історію (арбітр першої ліги співпрацював з ФФУ і поліцією, це його виводять у наручниках з Будинку футболу під час масової облави на організаторів договірних матчів).

З ним не хочуть спілкуватися. Коли були збори, то він сидів сам, а навколо нього нікого не було. Так говорять. Думаю, що він неправильно вчинив. Може його змусили чи підставили.  Ми не знаємо всієї ситуації.

Про Олексія Кікірешка:

Чому залишив клуб? У нас розійшлися думки. Коли він пішов з Арсенала, то прислав своїх довірених людей чи партнерів по бізнесу і ми поставили крапку. У нас більше питань немає. Я займаюся клубом, а він надалі веде свій бізнес.

Ніхто нікого не змушував нічого робити чи переписувати на мене клуб. У нього не було грошей. Яка ситуація зараз з фінансами я не знаю. Він прийшов і сказав, що немає інвестування. Я займався інфраструктурою, викупив базу у Щасливому в Юрія Кіндзерського. А Шахтар дав нам передоплату за проживання на цій же базі. Цим всім займався я особисто. А мені говорять, що все було не так. Я в клубі з 2002 року. До його кредиторів завжди я виходив і розповідав, що все не так. Ми поставили крапку і більше до цього не повертаємось. Принаймні я на 99% впевнений у цьому.

Ми компенсували йому всі витрати, які він інвестував у клуб. Повірте, проблем немає. У нас були дві зустрічі без кримінальних розбірок. Все спокійно, але він не прийшов ні на першу, ні на другу зустріч.

Я цим клубом жив, живу і житиму. І жодної копійки я в нього не взяв. І ще й повернув.

Про УПЛ:

Не поспішайте нас хоронити. Ми ще поборемося, щоб залишитися в УПЛ. Я хочу розвивати футбол. Я зараз працюю над нашою стратегією. Це займе деякий час, але ми перелаштуємося, а інші клуби не зможуть цього зробити.

Ми не за такі великі гроші потрапили у вищу лігу. У першій лізі наш бюджет був менше одного мільйона доларів. В УПЛ наш бюджет в межах одного мільйона. Не дивлюся, які бюджети в інших клубах. Ми рухаємося своєю дорогою. Але немає сенсу порівнювати нас з іншими клубами. Майбутнє – це молоді гравці.

Я хочу, щоб в УПЛ було 16 команд. Але не хочу, щоб говорили, що Москаленко прагне розширити лігу, щоб Арсенал не вилетів.

Всі говорять, що ми команда Шахтаря. Але ми орендували гравців у Динамо, граємо на стадіоні Динамо, Грозний більше спілкується з Динамо. Я поважаю Шахтар і Динамо. Гірники дали нам поштовх до розвитку. І я їм дуже за це вдячний. Так само, як і Динамо. Ми виходимо і граємо зі всіма. Просто в нас зараз рівень команди не той, щоб перемагати грандів. Але ми хочемо це робити. Не треба говорити, що ми чиясь команда. Ми самі по собі.

Добре, що є Динамо і Шахтар. Уявіть, що одного з цих клубів немає. Щоб тоді було з українським футболом? Але треба ще 2 сильні команди.

Повна версію розмови:

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також