Олександрія у бойовому матчі здолала Карпати

Матч Олександрії і Карпат завершував програму 12-го туру УПЛ. Команда Володимира Шарана мала намір підтвердити свої бронзові амбіції у грі із суперником, який попри низьке місце в турнірній таблиці здатен на сенсацію.

View this post on Instagram

#matchday #фко #фколександрія #олександрія #fcolexandria #olexandria

A post shared by ФК Олександрія / FC Olexandria (@fcolexandria) on Oct 20, 2018 at 2:21pm PDT

Карпати свої наміри взяти очки окреслили на старті матчу. Високий пресинг і активність Карраскаля – головні аргументи левів на початку матчу. Олександрія, ніби передбачаючи такий сценарій поєдинку, грала закиданнями у вільні зони у розрахунку на швидкісного Шастала. Перша подібна спроба успіхом не увінчалася, а от друга, не без частки фарту, принесла господарям бажане. Шастал дістав м’яч на лінії і прострілював в зону, де не було абсолютно нікого з партнерів. Натомість вирішив змусити понервувати тренерів і вболівальників Мегремич. Захисник Карпат намагався вибити м’яч, але повернув його до Шастала. Нападник Олександрії подарунком скористався сповна – 1:0.

Після швидкого пропущеного м’яча Карпати якийсь час не могли прийти до тями і наступні хвилин 15 минули у в’язкій боротьбі неподалік центральнього кола. У складі левів часто намагався брати на себе ініціативу Мякушко. Сергій йшов в обіграш на кількох суперників, та в більшості випадків просто втрачав м’яч. Коли команди змирилися з рахунком 1:0 до перерви, Олександрія провела ще одну результативну контратаку. Шастал зачепився за м’яч у штрафному майданчику Карпат і віддав передачу на Ковальця. Кирило не робив зайвих дотиків і одразу пробив у дальній кут – 2:0.

Фото ФК Олександрія

Гості з користю провели перерву. До такого висновку змусив початок другого тайму у виконанні Карпат. Спочатку Карраскаль дальнім ударом загрожував воротам Паньківа, пізніше це робив Мякушко зі штрафного. Успішною стала третя спроба. Подачу із кутового замкнув Гуцуляк і зменшив відставання в рахунку для Карпат. Забитий м’яч додав впевненості гостям і вони почали створювати моменти біля воріт Паньківа регулярно. От тільки точності Гуцуляку бракувало.

Карпати продовжили атакувати і дуже небезпечними були стандарти у їхньому виконанні. Кльоц пробивав головою після навісу Мякушка – врятував Паньків. На добиванні першим був Варгас, але знову голкіпер господарів відбив м’яч після удару суперника. Паньків був поза справами, коли пробивав із кута штрафного майданчика Карраскаль. Легіонер Карпат прибрав опонента і потужно вистрілював лівою, та зовсім трохи колумбієць не влучив у площину воріт. Поставити крапку в матчі мав шанс Пономар. Нападник зачепився за м’яч після скидки від Микицея і опинився на такій же ударній позиції, як і Шастал у першому таймі. Однак, на відміну від свого партнера, Віталій Пономар не переграв Шевченка. На цьому ігрові моменти закінчилися і почались емоції. Шквал попереджень, вилучення Володимира Шарана – таким було завершення цього матчу. А от голів вболівальники більше не побачили. Перемога Олександрії 2:1.