Олексій Шевченко: Хочу грати, а не сидіти на лавці

Ще вчора Олексій Шевченко був основним кіпером луганської Зорі та викликався до лав збірної України. Але з 1-го січня Шевченко став вільним агентом та шукає новий клуб.

У мене закінчувався контракт із Зорею, влітку хотів його подовжити, адже тоді я був першим номером. Але розпочався сезон і мене скинули на другий план, зробивши ставку на більш молодого Луніна. Що зробити, потрібно гроші заробляти, Зоря саме за рахунок цього і живе.

Зараз, взимку, Юрій Вернидуб пропонував подовжити контракт, але я не захотів, мені зараз потрібно грати, а не на лавці сидіти. Це було моє особисте рішення, оскільки мені дуже потрібна ігрова практика. А брати участь у якихось підводних течіях, залежати від ситуації – продадуть чи не продадуть, я не хочу.

З 1-го січня я отримав статус вільного агента. Спочатку підтримував форму із друзями, ми збирались та грали у футбол в манежі у Дніпрі.  Зараз я приїхав до Києва – буду займатись з тренером по фізичній підготовці. Але ми лише нещодавно закінчили із Зорею першу половину сезону,  я не втратив свої фізичні кондиції. Постійно тренувався, навіть на відпочинку не сидів без діла, на пляжі у волейбол грав.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також