Олімпік – Олександрія. Безгольові муки

Олімпік та Олександрія – команди, які очолюють другу шістку, відкривали недільну програму туру. Якраз той випадок, коли обидві команди значно більше хотіли не програти, ніж перемогти.

Багато дрібних фолів та поперечних передач від обох команд. Дещо агресивнішим був Олімпік. І це мало вияв як у фолах, на кшталт, польоту на кіпера Кисіля, так і гольового моменту, коли вже Паньків демонстрував свою майстерність. Олександрія відповідала переважно дальніми пострілами, з якими справлявся Кичак. Одного разу Протасов продерся на близьку відстань з голкіпером, але не перекинув останнього. Підсумок першого тайму – 0:0.

Другу половину гри команди розпочали трохи активніше. Олімпік створив декілька потенційно гольових моментів. Але забити не вдалося жодній з команд. Наприкінці матчу неймовірним ударом міг відзначитись Бацула. Гравець Олександрії вирішив пробити злету після того, як оборонці Олімпіка відбили подачу від кута поля.

Олександрія підтвердила своє реноме наймиролюбивішої команди. Для підопічних Шарана цей нічийний результат став 15-м у поточному сезоні. Олімпік теж не надто засмутився нічиїй. Донеччани залишилися на сьомій позиції із 3-очковою перевагою над тією ж Олександрією.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також