Олімпік – Сталь. Боротьба за виживання

Матч між Олімпіком і Сталлю відкрив більше запитань, ніж дав відповідей. До очного поєдинку команди підійшли в однаковому поганому настрої. Все через те, що обидва колективи давно не знають смаку перемог. Безвиграшна серія донецької команди налічувала 6 матчів, а гості, які перебували на останньому місці турнірної таблиці, не вигравали 5 поєдинків поспіль.

Гра розпочалася сумбурно, але більше вразив Олімпік. Господарі спочатку не реалізували перспективну атаку 4 в 4, а згодом взагалі виконали курйозний штрафний (Немчанінов пробив у свого партнера – Біленького). В Сталі, як і зазвичай, виконував соло Орест Кузик, але гостроти від одного гравця гостей не вистачало, щоб створити гольову нагоду. Супернагод уболівальники в першому таймі так і не побачили, але побачили інше – грубу гру від суперників (і жовті картки від Пасхала).

Другий тайм розпочався з марнотраства кам’янців. Вдалий рикошет мав допомогти Грачову відкрити рахунок, але захисник Сталі з 10-ти метрів відправив м’яч вище воріт. Майже одразу Мисик змарнував вихід віч-на-віч з Махарадзе, пробивши повз дальній кут воріт Олімпіка.

Господарі немов залишилися в роздягальні – абсолютно нічого не виходило у підопічних Санжара. Апогеєм цього відрізку стало вилучинення Дороніна, який з незрозумілих причин пішов у грубий підкат проти Еберта. Пряма червона від Пасхала і більше ніж півгодини більшості для Сталі.

Дивіденди від своєї більшості підопічні Костова реалізували на 79 хвилині зустрічі. Хто? Як завжди! Орест Кузик. Вихованець Динамо забив на не чужому для себе стадіоні, як виявилося, переможний гол. Вінгер Сталі вибіг на рандеву з Махарадзе і переграв голкіпера, 1:0.

Олімпік 0:2 Сталь. Голи матчу

12 хвилин для перемоги👌Сталь перемагає ФК Олимпик 2:0Голи Кузика і Копитова витягують Сталь із дна УПЛ👇

Опубліковано FootballHub 6 травня 2018 р.

Зняв усі запитання щодо можливого переможця Копитов, який знайшов шпарину у супернадійній грі воротаря Олімпіка (за мить до гола він врятував господарів після кількох ударів).

Переможні 2:0 для Сталі, яка продовжує боротьбу за виживання і змушує понервувати вболівальників донецької команди. Адже Олімпік має шанс після наступного туру залишити УПЛ…