Оптимістичний результат. Зоря забиває і не програє в Болгарії

Шлях до Ліги Європи для Зорі лежить через Болгарію.

Зоря на матч з ЦСКА вийшла без свого найкращого гравця старту сезону – Артема Громова. Нападник отримав ушкодження, тому Віктор Скрипник не зміг розраховувати на свого основного гравця у Софії:

Стартовий склад Зорі на матч з ЦСКА⚠️Віктор Скрипник залишив на підсилення Русина👇

Опубліковано FootballHub Четвер, 8 серпня 2019 р.

Перша ж осмислена атака ЦСКА у матчі завершилася голом. Малінов отримав передачу у штрафному майданчику Зорі і прострілив з-під Кочергіна в район одинадцятиметрової позначки на Евандро – удр в дев’ятку воріт Шевченка, 1:0 на 12 хвилині.

За Зорю міг голом відповісти Вернидуб, але після подачі від Юрченка захисник луганців пробив вище воріт господарів поля.

Щастя української команди прийшло на останній хвилині першого тайму. Хомченовський зробив простріл у штрафний майданчик ЦСКА, який рукою зупинив Альбентоса – арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Юрченко холоднокровно реалізував пенальті – 1:1!

Другий тайм українська команда розпочала із змарнованої нагоди. Супершанс втратив Іванісеня після класної подачі від Юрченка. Півзахисник з декількох метрів не зумів переправити м’яч у сітку воріт болгарської команди.

Луганці грамотно вибудували гру і не дозволили створити господарям поля майже нічого. Потенційно небезпечними могли бути стандарти від болгарських футболістів, але виконання від гравців ЦСКА було не найвищому рівні.

В Зорі дебютував Русин, якого луганська команда орендувала у Динамо. Нападник намагався загострювати і на останніх хвилинах ледь своєю активністю не створив гол. Русин запресингував голкіпера ЦСКА Черняускаса, який лише в останній момент зумів вибити м’яч.

Нічия 1:1 – хороший результат перед матчем-відповіддю, який відбудеться за тиждень в Запоріжжі.