Осоромили 7:0. Ліверпуль познущався над Манчестер Юнайтед. ВІДЕО

З перших хвилин команди вирішили виправдати статус центрального матчу туру та розпочали з максимальних швидкостей.

Першого небезпечного удару завдав Юнайтед на 10-й хвилині. Ентоні змістився з флангу та завдав обвідного удару в кут, Аліссон перевів м’яча на кутовий.

На 19-й хвилині після низки рикошетів Нуньєз пробив з меж штрафного – повз ворота. 22 хвилина – після швидкої контратаки Робертсон міг забивати, але влучив в захисника. Через декілька секунд все той же Робертсон вже виконував навіс з лівого флангу, удар Нуньєса з меж воротарського майданчика заблокував Мартінез.

Чудову нагоду не реалізував Фернандеш, Далот навішував на дальню штангу, де португальцю не вистачило декількох сантиметрів, м’яч після його удару головою розминувся з дальньою штангою.

Команди продовжували грати без центру поля, контратаки змінювали одна одну.

Під завісу першого тайму Коді Гакпо, отримавши м’яча на краю штрафної, хитнув Варана та потужним ударом поцілив в дальній кут – 1:0.

По перерві Ліверпуль подвоїв власну перевагу, після прострілу Елліота, Нуньєс головою з кількох метрів переправив м’яча до сітки – 2:0.

Ще через декілька хвилин після стрімкої контратаки Салах розкрутив Мартінеза на фланзі, прокинув на Гакпо, а той в свою чергу елегантно перекинув Де Хеа – 3:0.

66 хвилина знову принесла Ліверпулю забитий м’яч, Салах, опинившись один на 11 метровій позначці, потужним ударом не залишив шансів воротарю манкуніанців – 4:0.

Нуньєс вдруге записав своє прізвище на табло на 75-й хвилині. Дарвін замкнув головою навіс Гендерсона з лівого флангу – 5:0.

Після п’ятого голу Манчестер Юнайтед фактично перестав грати, чим в свою чергу скористався Ліверпуль. Дубль Салаха на 83 хвилині – 6:0.

Фірміно на 88-й хвилині фактично добив червоних дияволів – 7:0.

Команда Клоппа знищує свого суперника в принциповому матчі.