Оступилися на шляху до єврокубків! Жирона з Циганковим прикро поступається Бетису. ВІДЕО

Жирона разом із Віктором Циганковим вдома приймала Реал Бетис.

Каталонці забили наприкінці першого тайму. На 36-й хвилині Гутьєррес після передачі від Рейньєра вивів свою команду вперед – 1:0.

Проте вже на старті другої половини зустрічі Жирона пропустила. Після пасу з флангу від Каналеса Іглесіас, який опинився сам перед воротами впевнено переграв голкіпера – 1:1.

А вже на 77-й хвилині все той же Іглесіас з декількох метрів прошив Гассанігу і зробив рахунок 2:1 на користь Бетиса.

На жаль, Жирона так і не зуміла вирвати бодай нічию в цій зустрічі. Віктор Циганков отримав за цей матч від відомого аналітично-статистичного порталу WhoScored 6,5 бала.