Оце так занесло! Екснападник Динамо забив 4 м'ячі у матчі чемпіонату в Азії. ВІДЕО

Колишній форвард Динамо влаштував гольовий бенефіс.

Браун Ідейє, який виступав за киян з 2011-го року по 2014-й рік, нині запалює в Другому дивізіоні Кувейту за Аль-Ярмук. Нападник у поєдинку Аль-Сулайбіхат забив аж 4 м'ячі, а його команда перемогла 5:2. Усі свої м'ячі Ідейє забив у другому таймі.

Спочатку на 47-й хвилині він вдало зіграв на добиванні. Потім він після передачу від партнера з меж воротарського майданчика пробив кут. На 61-й хвилині головою замкнув подачу з правого флангу. А на 72-й хвилині нападник поставив масну крапку: прибав на замасі захисника і відправив м'яч у ближній кут.

До слова, Ідейє міг оформлювати і пента-трик, але п'ятий гол у нього "вкрав" захисник, який зрізав м'яч у власні ворота на 67-й хвилині.

Нагадаємо, за Динамо нігерійський форвард провів 107 матчів, в яких забив 45 м'ячів та віддав 12 асистів. У 2014-му році кияни продали його у Вест Бромвіч за 12,6 млн євро.