Оце так! Зірка АПЛ відзначився голом, автоголом і асистом в одному матчі. ВІДЕО

Матч Манчестер Сіті – Тоттенгем (3:3) подарував не лише яскраві емоції, а й ще повторення деяких досягнень.

Одним із ключових гравців зустрічі став нападник шпор Сон Хин Мін, який відзначився голом, автоголом та асистом. Тим самим він став 5 гравцем в історії АПЛ, кому підкорилося подібний результат. Про це повідомляє авторитетний статистичний портал Opta.

Спочатку, на 6-й хвилині, Сон прорвався до штрафного майданчика і прошив Едерсона.

А вже на 9-й хвилині нападник відзначився автоголом. Після подачі зі штрафного Голанд пробивав головою, м'яч влучив у Сона і від його коліна залетів під стійку.

Opta відзначає, що Сон став другим гравцем в історії Прем’єр-ліги, який відзначився голом і автоголом за перші 10 хвилин гри.

На 69-й хвилині південнокорейський футболіст записав до свого активу асист. Він відпасував на Ло Чельсо, який ударом із-за меж штрафного майданчика пробив точно у кут.