Озброєний напад на гравців Арсенала просто посеред міста. ВІДЕО 18+

Моторошний інцидент відбувся із двома футболістами лондонського Арсенала. Месут Озіл та Сеяд Колашинац на авто під’їхали до ресторану, як на них напали двоє невідомих. Зловмисники були в шоломах, а в руках тримали ножі. Чоловіки почали погрожувати Озілу. В цей момент інший гравець Арсенала Колашинац, який перебував на пасажирському сидінні, вискочив із машини і кинувся на нападників.

Чоловіки в шоломах, мабуть, не чекали такого агресивного супротиву і відступили. В цей час Озіл подався за допомогою до ресторану. Персонал вибіг на галас, що і змусило нападників втекти з місця пригоди. Один зі свідків нападу так коментує ситуацію:

Озіл був дуже наляканим, як і будь-хто, хто тікав би від людей із ножами. Він мав такий вигляд, ніби біг, рятуючи своє життя. Гадаю, так і було. Нападники не знімали шоломів, вони були в чорному одязі із довгим рукавом та виділялися з натовпу. Хтозна що могло би статись, якби вони дісталися до Озіла. Мені здалось, що вони хотіли розірвати Месута на частини.

У поліції Лондона теж прокоментували інцидент. Прес-служба підтвердила факт нападу з метою пограбування двох чоловіків, які перебували в авто (прим. ред. – гравців Арсенала Озіла і Колашинаца).

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також