Падіння гладіаторів. Зоря билася, але розгромно програла Ромі в Римі. ВІДЕО

Луганська Зоря у 5 турі Ліги конференцій в гостях зустрілася з Ромою Жозе Моурінью.

Віктор Скрипник випустив усіх найсильніших, щоби спробувати досягти позитивного результату у битві з фаворитом.

Проте господарі могли покарати українську команду вже на 3 хвилині зустрічі. Дзаньйоло подав на лінію воротарського майданчика, де ніким не прикритий Абрахам пробив... над поперечкою. Зоря відповіла гідно. Цвек після розіграшу кутового пробивав з-за меж штрафного майданчика. Руї Патрісіу потягнув м'яч після удару легіонера гостей.

Луганці намагалися гостро атакувати, але римляни дуже швидко покарали українську команду за простір, який вона залишала. На 15 хвилині господарям вдалася швидка атаку, яку після передачі Ель-Шаараві завершив Перес – 1:0.

Гол звільнив Рому від тиску. Команда регулярно проводила небезпечні атаки на ворота Мацапури. Молодий український голкіпер повторив подвиг Патрісіу і в такому ж стилі потягнув удар Дзаньйоло.

Тиск підопічних Жозе Моурінью ще раз приніс результат на 33 хвилині. Верету протягнув м'яч через центр і віддав під удар Дзаньйоло, який поцілив точно у дальній кут воріт гостей – 2:0.

Ще у першому таймі до розгрому рахунок міг довести Верету. Кабаєв у власному штарфному майданчику зачепив все того ж Дзаньйоло. Арбітр резонно призначив пенальті. Мацапура удар французького півзахисника з одинадцятиметрової позначки потягнув!

Після перерви ситуація дуже швидко погіршилася.

Вже на 46 хвилині вовки забили свій третій м'яч у цьому поєдинку. Дзаньйоло на фланзі обійшов Імерекова і віддав на Абрахама. Англійцю залишилося переправити м'яч у сітку порожніх воріт Зорі – 3:0.

Одразу ж Абрахам міг оформити дубль. Але після помилки луганців форвард змарнував пас від партнера по команді, пробивши повз дальню стійку воріт Мацапури.

Виправився форвард на 75 хвилині. Удар Мхітаряна оборонці гостей заблокували, але Абрахам з відскоку пробив ударом через себе (як Левандовський у матчі з Динамо) точно у кут воріт Зорі – 4:0.

Зоря розгромно поступається і втрачає шанси на євровесну, адже у паралельному матчі Буде-Глімт здолав ЦСКА і гарантував собі плей-оф Ліги конференцій.