Parimatch став титульним спонсором Ліги Брендів!

Parimatch – продовжує підтримувати як професіональний спорт, так і аматорський! Цього разу компанія оголосила про початок співпраці з Лігою Брендів. Це турнір, який почав свою історію в 2008 році. Його мета – створити майданчик для співробітників різних компаній, які хочуть грати в футбол.

Два рази на рік Ліга Брендів проводить всеукраїнський турнір серед аматорів та збирає команди зі всієї України. На початку серпня змагання проходять в сонячній Одесі, а на різдвяні свята – у Львові, де зараз йде підготовка до  ХVI Всеукраїнського турніру з футзалу серед аматорських колективів OPEN WINTER CUP Lviv 2021!

Ліга Брендів – турнір де кожен гравець незалежно від своїх футбольних здібностей знайде собі гідного супротивника на футбольному полі та товариша в буденному житті. Успіх у бізнесі, перемога у спорті – саме такий принцип сповідує Ліга Брендів.

Parimatch – відомий на весь світ бренд зі спортивного беттінгу та одна з найпопулярніших інноваційних онлайн-платформ для ставок у Європі. На сьогодні бренд – меценат спорту №1 в Україні. В 2019 році компанія Parimatch стала лауреатом загальноукраїнської премії Людина Року в номінації Меценат року. У портфелі партнерських проєктів – Національна збірна України з футболу, ФК Шахтар, ФК Ворскла, Федерація баскетболу України, Українська хокейна ліга та ін. У 2018 році Parimatch став офіційним беттінг-партнером світової федерації змішаних єдиноборств UFC. Амбасадори бренду – зірки спорту Конор МакГрегор і Майк Тайсон.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також