Пас через пів поля! Орендований у Динамо гравець віддав два асисти в Європі. ВІДЕО

Півзахисник Динамо Богдан Лєднєв, який з січня 2022-го року виступає за Фегервар на правах оренди, відзначився двома асистами за угорський клуб у 16-му турі чемпіонату з Кішвардою.

Спочатку на 31-й хвилині українець вивів на ударну позицію Сабольча Шена, який з меж штрафного майданчика не схибив. Так рахунок став 2:0 на користь Фегервара.

А потім на 65-й хвилині Лєднєв розкішною верховою передачею через майже через пів поля вивів віч-на-віч з воротарем Кастраті, який на прийомі обіграв голкіпера і покотив м'яч у порожні ворота.

Нагадаємо, орендна угода Лєднєва завершується в кінці грудня цього року і він може повернуться в Динамо. Щоправда, Фегервар має опцію викупу футболіста, але наразі невідомо, чи планує він її використати.