Павелко вбиває футбол у Першій лізі? Клуби обіцяють КРАЙНІ заходи

Президент УАФ Андрій Павелко, за словами одного з керівників клубу Першої ліги, виступає ПРОТИ поновлення цих змагань.

Спортивний директор Оболоні Бровар Олександр Різниченко в ексклюзивному коментарі (більше про найгарячішу тему тижня дивіться у ПРОФУТБОЛі) заявив, що Андрій Павелко вмовляє членів Виконкому УАФ, щоб вони не підтримали рішення Ради Ліг ПФЛ (про поновлення змагань у Першій лізі):

До мене зателефонували вже 5-ро людей з інформацією про те, що Андрій Павелко з учорашнього дня обдзвонює представників Виконкому УАФ з вимогою, щоб вони не підтримали рішення Ради Ліг ПФЛ про відновлення чемпіонату в Першій лізі.

Якщо завтра Виконком УАФ не затвердить рішення Ради Ліг ПФЛ, ми будемо змушені піти на крайні заходи, включно з пікетуванням Будинку футболу. Я обіцяю, туди прийдуть футболісти, їхні сім’ї, їхні діти. Особисто я організую туди ще й представників інших клубів, які так само готові продовжувати грати у цьому сезоні. Наскільки я знаю, вони вже готові їхати. Якщо вищий менеджмент організації, яка зобов’язана організовувати та підтримувати футбол в Україні, займається такими справами, яке може бути майбутнє у футболу?

Олександр Різниченко, скрін FootballHub

Більше про цю резонансну історію дивіться в неділю о 21:20 у ПРОФУТБОЛі на телеканалі УНІАН.

Нагадаємо, 5 червня представники клубів Першої ліги скасували рішення не догравати чемпіонат і прийняли нове – грати за регламентом.

Читайте також: Роздутий скандал. Зоря прокоментувала ситуацію з тестуванням на COVID-19.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також