Перенесення матчу Колос – Шахтар – це порушення регламенту! Ігор Циганик розповів деталі ситуації

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLIVE поділився думками про перенесення матчу Колос – Шахтар та розповів, як це відбувалося:

Пряма мова:

Ця історія перенесення поєдинку Колос – Шахтар для мене абсолютна не зрозуміла. Думаю, що і для гірників це зіграло погану роль. Очки не заробили, ще й в тратили день на підготовку до матчу Ліги Європи з Маккабі, невдало зіграли поєдинок.

Наскільки я знаю цю ситуацію, то поле у Ковалівці було готове до того, щоби грати. Коли зняли плівку, то там був хороший стан поля. Те, що побоялися потім грати, є проблемою. Цей момент трішки мене здивував.

Матч Колос – Шахтар мав і повинен був відбутися у суботу! Його не можна було переносити на неділю! Тому що нічого не змінилося ні в умовах, ні в ситуації. Я прочитав пояснення, де, мовляв, перенесли через те, що був сильний вітер, дуже травматично було. Але будь-яка гра на такому полі є травматичною. Та ми все життя так грали. Люди виходили і виконували свою роботи, вони знали, що роблять. Служби стадіонів, вони повинні готуватися.

Я не зрозумів цього переносу. Чим змінилася за один день погода? Стало ще холодніше? Перенесли з одного стадіону на інший? Я вам хочу сказати, що стан поля на стадіоні Лобановського після матчу Динамо – Олімпік не став краще. І безперечно на стадіоні Колоса гралося б набагато легше. Я взагалі здивувався, що Шахтар погодився перенести цю гру. Я думав, що вони захочуть зіграти не зрозуміло де, взагалі там десь у теплих краях… Намібії можливо. Але перенесення сталося, є факт. Хай розбираються. Я вважаю це порушенням регламенту і не сприймаю пояснення, через яке перенесли гру.

Якщо в день матчу вирішували, так може тоді і в ситуації з Інгульцем так треба було зробити? Почекати дня матчу, подивитися яка буде погода і стан газону. Але тоді з Інгульцем була краща погода. Тобто, Колосу могли зарахувати 0:3. Просто Шахтар побоявся цього, просто якщо команда буде так вигравати, то люди можуть обуритися.

Варіанти, які розглядалися

Коли переносили Колос – Шахтар, то перша ідея була провести його на Олімпійському, але Динамо не дозволило. Адже кияни готували поле для важливої гри Ліги Європи з Брюгге. І тільки після цього була друга версія: перенести Колос – Шахтар на стадіон Динамо імені В. Лобановського. І коли так сталося, то всі взялися за голову з думкою: можливо краще було зіграти в Ковалівці? Адже на Лобановського вже пройшов матч Динамо – Олімпік і поле було не в найкращому стані.

Читайте також: Офіційне підвищення. Кривдник Шахтаря у ЛЧ очолить німецького гранда та Расистський скандал в УПЛ. Зоря офіційно звернулася в УАФ

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також