Перестрілка динамівців. Гармаш і Кравець забили один одному. ВІДЕО

У 31-му турі турецької Суперліги Різеспор приймав вдома Кайсеріспор.

Господарі поля швидко відкрили рахунок у матчі. Вже на 11-й хвилині Саму опинився в штрафному майданчику гостей і пробив у дальній кут – 1:0.

Кайсеріспор відігрався в середині тайму: Анжелу зі штрафного потужно пробив під поперечку – 1:1.

Вже наприкінці зустрічі гості отримали право пробивати пенальті. Виконувати удар пішов колишній гравець Динамо та збірної України Артем Кравець. Нападник пробив чітко під праву стійку, без шансів для голкіпера Різеспора – 1:2.

Здавалося перемога була вже в руках Різеспора, але вже у компенсований до основного час Гармаш, який вийшов на 71-й хвилині зрівняв рахунок у матчі: Кос пробивав по воротах і влучив в українця, однак півзахисник швидко зорієнтувався і п’ятою перевів м’яч у сітку воріт – 2:2.

Перед самим фінальним свистком Різеспор забив ще раз. Фернандеш виграв повітря у штрафному майданчику гостей і ударом головою відправив м’яч у самісінький кут воріт. Цей гол приніс перемогу Різеспору.

Піісля цієї перемоги Різеспор все ще перебуває у зоні вильоту. Клуб займає 16-ту сходинку і має 32 пункти. У Кайсеріспора ситуація ще гірша. Команда Кравця на 17-й позиції з 31 балом в своєму активі.