Перевернув хід гри! Дубль українця-легіонера приніс перемогу і місце в єврокубках. ВІДЕО

Ще один український легіонер відзначився голом у європейському чемпіонаті. Артем Фаворов забив за Академію Пушкаша.

Спочатку Фаворов наприкінці першого тайму зрівняв рахунок. Півзахисник зіграв на добиванні після влучання м'яча в поперечину.

А на 90-й хвилині гри Фаворов забив переможний м'яч. Українець залишився на дальній стійці під час кутового та вдало зорієнтувався після спроби удару від партнера по команді.

Академія Пушкаша перемогла Уйпешт 2:1 та закріпилася на третьому місці чемпіонату Угорщини. Відставання від лідерів Ференцвароша та Пакша складає 2 пункти.