Перша осічка в УПЛ! Динамо втрачає очки у видовищному поєдинку. ВІДЕО

Динамо зійшлося з Рухом.

У суботу, 21 вересня, київське Динамо провело матч 7-го туру УПЛ із львівським Рухом.

Доволі активно розпочався поєдинок. Команди грали на зустрічних курсах, обмінюючись моментами. На 6-й хвилині міг забивати Рух – Краснопір пробив, і, на щастя киян, Бущан опинився на місці.

Динамівці також час від час загрожували Ледвію. Першу небезпечну атаку кияни розігнали на 26-й хвилині, яку завершував Бражко, однак, удар вийшов невдалим.

На 38-й хвилині Бущан віддав м'яч супернику, після чого Краснопір опинився віч-на-віч з голкіпером, але Георгій виправив свою помилку. А наприкінці першого тайму Буяльський змарнував супершанс. Після прострілу від Ярмоленка, Віталій не зумів точно пробити.

Під завісу першої половини зустрічі Динамо збільшило тиск на Рух, утім, це не дало бажаних плодів – команди пішли на перерву з нулями на табло 0:0.

На другий там кияни і львів'яни вийшли з чітким наміром здобути перемогу. На 49-й хвилині Рух був дуже близьким до відкриття рахунку, але Краснопір забив з офсайду. І динамівці не відсиджувались в обороні, нав'язуючи свою гру супернику.

Один з найкращих моментів на дві команди створив Рух на 69-й хвилині, який мав реалізовувати Краснопір, але киян врятувала стійка! Трохи згодом львів'яни знов організували навалу на ворота Бущана – у цьому епізоді голкіпер зіграв на найвищому рівні.

На 71-й хвилині Динамо відповіло своїм моментом, Шапаренко пробивав і тепер вже Рух врятувала поперечина!

З наближенням завершення поєдинку, збільшувалася напруга на полі. На 89-й хвилині знову біло-сині врятувалися – Климчук поцілив у верхній каркас.

У підсумку 0:0 – Динамо грає внічию з Рухом та вперше у сезоні втрачає очки в УПЛ.