Перша перемога Максимова! Дніпро-1 завдяки чудовому голу Когута долає Зорю. ВІДЕО

У 8-му турі УПЛ бронзовий призер минулого сезону грав із віцечемпіоном України. Зоря приймала Дніпро-1 у Львові на стадіоні Україна.

Небезпечних моментів у поєдинку не було до середини першого тайму. Однак, перша ж атака дніпрян на 24-й хвилині зустрічі завершилася голом. Бабенко віддав чудову розрізну передачу до штрафного майданчика Зорі на Рубчинського, той далі на кут воротарської зони на Когута, який потужним ударом у дотик прошив Турбаєвського – 0:1.

Зоря відповіла своїм моментом наприкінці першого тайму. Герреро вивів на удар Антюха і ексгравець Динамо з меж штрафного майданчика стріляв у ближній кут, але м'яч пройшов поруч зі стійкою.

По перерві чудову нагоду створили підопічні Максимова. Лєднєв у штрафному майданчику Зорі скинув під удар Рубчинському, але той з одинадцятиметрів пробив повз ворота.

Другий тайм пройшов у насиченій боротьбі, але створити бодай ще один гольовій момент жодній з команд не вдалося.

Тож, Дніпро-1 завдяки голу Когута мінімально переграє Зорю, а Юрій Максимов здобуває свою першу перемогу з дніпрянами.