Перша результативна дія екслідера збірної України. Коноплянка відзначився асистом. ВІДЕО

Євген Коноплянка допоміг своїй команді здобути перемогу. Краковія у товариському матчі перемогла Сталь із Жешува із рахунком 3:2. Українець з'явився на полі у другому таймі за рахунку 1:2 на користь суперника і допоміг змінити ситуацію.

На 72-й хвилині Коноплянка вдало виконав кутовий удар. Після подачі від українця гравець Краковії зрівняв рахунок. А ще за декілька хвилин одноклубники Євгена Коноплянки забили втретє і здобули вольову перемогу.

Відзначимо, що для українського півзахисника це перша результативна дія у складі Краковії. Коноплянка провів 10 офіційних матчів у другій половині сезону, але голами та асистами не відзначався.