Перша сенсація сезону! Полісся шокувало Шахтар на старті УПЛ. ВІДЕО

Приголомшливий результат у матчі Шахтаря

Полісся після вильоту з єврокубків створило першу гучну сенсацію в чемпіонаті України. Житомиряни в другому турі УПЛ на виїзді здолали Шахтар з рахунком 1:0. Єдиним голом у цій зустрічі відзначився Чоботенко. Сталося це на 35-й хвилині матчу. Після навісу з кутового захисник Полісся ударом головою з близької відстані прошив Різника.

По перерві гірники мали декілька реальних моментів, щоби зрівняти рахунок, але пробити захист Полісся та Волинця їм не вдалося.

Зазначимо, на останніх хвилинах зустрічі стався неприємний інцидент. Волинець вибивав мʼяча кулаками, але, окрім мʼяча, влетів ногою у голову Марʼяну Шведу. Вінгера Шахтаря на ношах винесли з поля. На щастя, гравець перебував у свідомості

Тож у другому турі УПЛ Шахтар несподівано програє Поліссю 0:1.