Перша жертва коронавірусу в футболі. Відомий клуб припиняє існування

Відомий європейський клуб оголосив про ліквідацію.

7-разовий чемпіон Словаччини Жиліна, з 1 квітня вступає в процес ліквідації внаслідок фінансових проблем, які виникли через пандемію коронавірусу, повідомляє офіційний сайт клубу. Проблема полягає в тому, що бюджет Жиліни, в переважній більшості, базується на продажах від трансферів, а після останніх подій ціна на гравців суттєво впаде.

Стратегія фінансування клубу базується на доходах від продажу гравців. Бюджет клубу на 2020 рік будується, враховуючи доходи від трансферів гравців протягом літнього передсезонного періоду. На сьогоднішній день більш ніж ймовірно, що дохід від літніх переказів буде близьким до нуля.
Скрін з сайту Mskzilina

У  2015 році Жиліна вибила Ворсклу у відборі до Ліги Європи, завдяки правилу виїзного голу. Спочатку, словаки переграли полтавців вдома з рахунком  2:0. А потім у виїзному матчі зіграли 1:3, забивши на 120-й хвилині матчу.

Читайте також: У команді Роналду з’явиться забивний форвард? Ювентус готує ТОП-підсилення та Рекордне зменшення зарплат і критика від Мессі. У Барселоні великі зміни