Драматична розв'язка! Миколенко із Евертоном рятується від поразки на останніх хвилинах. ВІДЕО

Евертон у 3-му турі чемпіонату Англії вдома приймав Ноттінгем Форест.

Перед цієї зустріччю команда Френка Лампарда мала 0 очок. Іриски у перших двох турах поступилися Челсі (0:1) та Астон Віллі (1:2). Віталій Миколенко поєдинок із Ноттінгем Форест уже звично розпочинав у старті.

Перші 20 хвилин саме господарі контролювали гру і створювали моменти, але ось з останнім ударом ніяк не виходило: то голкіпер відіб’є, то захисники заблокують.

У середині тайму гості відповіли двома небезпечними нагодами, двічі пробивавши з-під захисника із меж штрафного майданчика. Та в обох випадках Пікфорд продемонстрував свій високий рівень реакції.

Більше гольових нагоду у першому таймі не було. Тож цілком справедливі 0:0 після 45-ти хвилин.

Наступну дуже небезпечну нагоду Евертон створив на 72-й хвилині. Гордон розвернувся на межі штрафного майданчика і сильно пробив у дальній кут – Гендерсон перевів на кутовий. Загалом у другому таймі було ще більше боротьби і менше моментів.

Та на 81-й першій хвилині Ноттінгем Форест нарешті розмочив рахунок. Єйтс пробивав з-за меж штрафного майданчика і Пікфорд невдало відбив просто на Джонсона, що набігав. І він спокійно переправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Та тривала радість гостей недовго. Пікфорд віддав довгу діагональ за спини захисників на Грея, який опинився віч-на-віч з голкіпером. Вінгер Евертона вихід не змарнував – 1:1.

У компенсований час ледь не вирвав перемогу для Евертона Гордон. Захист Ноттінгема припустився грубої помилки, і лідер ірисок вибігав на побачення з Гендерсоном. Футболіст намагався перекинути голкіпера, але не вийшло.

Миколенко відіграв увесь поєдинок і отримав від порталу Whoscored 6.5 бала за цей матч.