Перший гол у новому клубі. Український воротар пропустив уже на другій хвилині матчу. ВІДЕО

Ексголкіпер Динамо та збірної України Максим Коваль з нового сезону захищає кольори молдовського Шерифа з Тирасполя [т.зв. придністров'я - прим. ред]. І вже у другому матчі за клуб воротар вивів свою команду як капітан. Що, утім, не завадило йому пропустити один із найшвидших голів у своїй кар'єрі. Спливала друга хвилина зустрічі, коли обрізка господарів в опорній зоні завершилася скрученими м'язами захисників і голом у ворота Коваля.

Шериф спромігся зрівняти рахунок, але не більше - 1:1. Нагадаємо, українець прийшов до клубу із придністров'я на правах вільного агента після завершення угоди з саудівським Аль-Фатехом.