Першими пропустили. Збірна України на характері перемагає сербів у відборі до Євро. ВІДЕО

Молодіжна збірна України продовжила свою фантастичну серію.

Підопічні Унаї Мельгоси у рамках кваліфікації до Євро-2025 (U21) в 7-му турі грали грали з Сербією. До цієї зустрічі українці мали ідеальну статистику: 6 перемог у 6-ти поєдинках.

Матч із Сербією розпочався невдало для українців. Уже на 7-й хвилині синьо-жовті пропустили. Після навісу з кутового та рикошету від українського гравця Самед Баждар переправив м'яч у сітку воріт Нещерета – 0:1.

Хлопці Унаї Мельгоси досить зуміли швидко відійти від пропущеного м'яча і почали будувати свою гру, а на 34-й хвилині вони зрівняли рахунок. Батагов виконав діагональ через пів поля на Волошина і вінгер Динамо сильним ударом прошив голкіпера – 1:1.

У другому таймі збірна України вийшла вперед. Наша команда отримала право пробити пенальті і одинадцятиметровий впевнено реалізував Ярмолюк, який пробив по центру, а воротар стрибнув у лівий від себе кут – 2:1.

Під завісу зустрічі українці могли забивати втретє, але тоді сербів врятувала стійка.

Тож збірна України перемагає з рахунком 2:1 і залишається непереможною у кваліфікації до Євро-2025, маючи сім перемог із семи.