Петраков у команді надовго? Павелко розповів про розмову з тренером збірної України

Деталі від президента УАФ

Андрій Павелко розповів про приставку в.о. головного тренера збірної України Олександра Петракова. Президент УАФ у ексклюзивному інтерв’ю Профутболу Digital прокоментував контракт Петракова.

Я вважаю, що зараз це некоректно коментувати, тому що у нашої збірної вже є тренер, і у нього дуже амбітні плани. Можу сказати, що він бачить в цій команді яскраву перспективу. Він вірить у гравців. Бачить в них сили і здатність довести, що їх рано обнулили. Ніколи не коментую фінансові умови. Скажу, що всі, хто співпрацював з УАФ, задоволені своїми умовами. Я розумію, що ми ніколи не будемо співпрацювати з людьми, для яких головне – це фінансові умови. Олександр Петраков зовсім не ставив питання фінансів. Андрій Шевченко також працював для збірної України. Це питання ніколи не може бути головним у національній збірній.

Він [Петраков – прим. ред.] дійсно у спілкуванні зі мною відчув, що це може бути три, п’ять чи п’ятдесят п’ять ігор на чолі національної збірної. Для мене у нього немає жодної приставки. Для мене він є головним тренером збірної України. Але для формальності… Подивимося, step by step. Для мене, як для його друга і колеги, він – головний тренер. Але зараз є юридичні питання, в яких з часом ми поставимо крапку. Питання в.о. або не в.о. – це лише питання часу

Читайте також: Гравець на МІЛЬЯРД євро! Барселона встановила космічну клаусулу на свого таланта

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також