Петряк зганьбив захисника, який аж схопився за голову. ВІДЕО

Іван Петряк знову відзначився результативними діями в чемпіонаті Угорщини.

У 29 турі Фегервар зустрічався з Уйпештом. Команда українця повела в рахунку на 41 хвилині. Петряк міг записати асист на свій рахунок, але цьому завадив захисник Уйпешта Рістевскі. Гравці Фегервара класно розіграли штрафний, Петряк прострілив у воротарський майданчик, а Рістевскі замкнув передачу, щоправда, у власні ворота. Захисник Уйпешта аж схопився за голову від розчарування.

MOL Fehérvár vezető találata az Újpest ellen

Meglett az eredménye a fehérvári nyomásnak, Petrjak beadásába az újpesti Risztevszki ért bele, így öngóllal vezet a félidőben a hazai együttes.

Опубліковано M4Sport Неділя, 14 червня 2020 р.

У другому таймі Уйпешт забив двічі, а Фегервар — лише одного разу. Петряка замінили на 69 хвилині поєдинку.

Нічия 2:2 стала подарунком для головного конкурента Фегервара — Ференцвароша. Команді Сергія Реброва достатньо набрати лише 1 очко в останніх чотирьох турах, щоб здобути друге поспіль чемпіонство.